Hakkımızda

GENEL BİLGİ

Mono Klinik İzmir

Dünya Standartlarında

İzmir’deki Mono Obezite Cerrahisi kliniği, yüksek düzeyde deneyim ve uzmanlık, dünya standartlarında hastaneler ve tıbbi tesislerle yapılan anlaşmalar, en tanınmış uzman doktorlar ve kendini işine adamış tıbbi kadrosu ile Türkiye’de tıbbi zayıflama prosedürlerinde lider konumdadır.

Mono Obezite Cerrahisi, dünyadaki tıbbi gelişmeleri ve teknolojileri takip eder ve en güvenli ve en sağlıklı prosedürlerle en iyi sonuçları elde etmek için bunları kilo verme tedavilerine başarıyla uyarlar.

Modern Standartlar

Modern dünyanın sürekli değişen ve gelişen koşulları, medikal kilo verme prosedürleri de dahil olmak üzere medikal turizm uygulamalarına çok şey kattı. Uluslararası hastalar, yurtdışında bir tedavi yolculuğu başlatmak için her hizmete ve tesise erişebilir, bu da onlara her yolla daha avantajlı bir tedavi seçmeleri için daha iyi bir motivasyon sağlar. Türkiye’nin yüksek standartlı tedaviler ve tıbbi yolculuk deneyimlerindeki lider konumu, Mono Obezite Cerrahisinin uluslararası kilo verme prosedürleri arayanların ilk tercihi olmasına izin vermiştir.

Bilgili ekip

Mono Obezite Cerrahisi kliniğinin her üyesi, medikal turizm uygulamalarında rol almak üzere özel olarak eğitilmiştir; deneyimli ve bilgili ekibimiz daha iyi tedaviler ve daha iyi tıbbi hizmet için her zaman çok çalışmaktadır.

Mono Obezite Cerrahisi, uluslararası obezite tedavisi arayanlara kapsamlı tıbbi deneyimler sunmak için tedavi paketleri geliştirmiştir; Obezite tedavi paketleri, tıbbi yolculuk sırasında uluslararası bir hastanın her türlü ihtiyacı ve beklentisi göz önünde bulundurularak Mono ekibi tarafından özenle tasarlanmaktadır. Tıbbi yolculuğun her adımı hastaların refahı için tasarlanmıştır; Mono Obezite Cerrahisi hastalarına kilo verme ameliyatı deneyimleri boyunca ekibimiz tarafından sürekli yardım sağlanmaktadır.

Kalite ve Lüks

Zayıflama ameliyatı paketi İzmir’in en kaliteli ve lüks imkanlarıyla tasarlandı; Hastalarımız, hastalarımızın konforu için tasarlanmış rahat Mono Villa’da veya İzmir’de merkezi konumda bulunan 5 yıldızlı lüks otelde konaklamaktadır. Hastalarımızın tüm havalimanı ve şehir içi transferleri ekibimiz tarafından önceden ayarlanmaktadır. Mono Obezite Cerrahisi ekibinin yardımı, çevrimiçi konsültasyonunuzdan başlar ve tedavinizin nihai sonuçlarına ulaşıncaya kadar devam eder.

En uygun fiyatlar, en başarılı tedaviler ve yüksek standartlı hizmet ile Türkiye’de ayrıcalıklı bir zayıflama prosedürü deneyimi için Mono Obezite Cerrahisi ile iletişime geçin; Kendini işine adamış ekibimiz sizinle tanışmak ve kilo verme yolculuğunuzu başlatmak için sabırsızlanıyor.

Copyright © 2021 Mono Obesity Clinic. All rights reserved.. All rights reserved.