Tip2 Diyabet ( Şeker Ameliyatı )

Gastrik Bypass (Roux-en-Y Gastrik Bypass), midenin boyutunu ve beslenmenin emilimini azaltarak önemli ölçüde kilo vermeyi amaçlayan cerrahi bir işlemdir. Prosedür, yeni ve küçük bir mide kesesi oluşturmayı ve yiyecek alımını ve kalori emilimini sınırlamak için ince bağırsağın bir bölümünü atlamayı içerir.

Gastrik baypas, hastalara büyük ve hızlı kilo kaybı sağlar; Gastrik bypass prosedürü, Tip 2 diyabet, kalp hastalıkları, yüksek tansiyon veya yüksek kolesterol gibi obezite ile ilgili hastalıkların tedavisinde de faydalıdır.

Türkiye’de Gastrik Bypass, kısıtlayıcı ve malabsorptif prosedürleri birleştiren en yaygın obezite cerrahisi türlerinden biridir.

Türkiye’de Gastrik Bypass Fiyatları, Gastrik Bypass Ameliyatı İçin Mono Clinic’ten Harika Fırsat! Ücretsiz Teşhis İçin Bize Ulaşın. Konaklama ve Tüm Transferler Dahildir.

gastric sleeve prices uk
gastric botox, london

Gastrik Bypass İçin Kimler Uygun Adaydır?

VKİ’si 40’ın üzerinde olan veya VKİ’si 35’in üzerinde olan ve obeziteye bağlı tıbbi sorunları olan hastalar,
Operasyona ve anesteziye müdahale edebilecek tıbbi durumu bulunmayanlar,
Hedeflenen kiloya ulaşmak için cerrahi tedaviye hazır olanlar,
Yeni bir yaşam tarzına ve yeme alışkanlıklarına uyum sağlamaya hazır olan,
Diğer tedavilerle kilo vermeye çalışmış ancak istenilen sonucu alamamış kişiler gastrik bypass ameliyatı için uygun adaylardır.


Prosedür Nasıl Geçer?


Gastrik Bypass Konsültasyonu

Başarılı ve güvenli bir ameliyat için konsültasyon seansı çok önemlidir; konsültasyon, BMI değeri, önceki operasyonlar ve tıbbi prosedürler, obezite ile ilgili veya kronik hastalıklar ve düzenli kullanılan ilaçlar gibi hastalar hakkındaki her tıbbi detayı içermelidir.

Tip2 Ameliyatı İzmir

Mide baypas ameliyatında doktorlar hastanın midesini bağırsağa yaklaştırır. Böylece doktorlar hastaların besin emilimini azaltırlar. Tüp mide ameliyatında besin emiliminde azalma yoktur. Bu durumda doktorlar hastalara farklı kilo verme teknikleri önerebilirler. Hastalar ameliyat seçmeden bu özelliği düşünebilirler.

Diyabet Ameliyatı İzmir

Tüp mide ve baypas ameliyatı sonrası hastalar diyet yapmak zorundadır. Her iki ameliyat da hastaların diyetlerine yardımcı olur. Önemli olan hastaların diyetlerini doğru takip etmeleridir. Bu nedenle doktorlar hastalara uygun bir diyet programı hazırlamaktadır. Hastalar diyet yapmazlarsa kilo veremeyebilirler. Ayrıca hastalar kilo almaya başlayabilir.

Gastrik Bypass Ücreti

Gastrik bypass kılıf fiyatları için hastaların kliniğe başvurmaları gerekmektedir. Hastalar kliniğin iletişim adreslerini klinik web sitesinde kolayca bulabilirler. Telefon numaraları ve canlı destek klinik web sitesinde mevcuttur. Bu nedenle hastalar kliniği arayabilir. Diğer bir seçenek de hastaların kliniğe mesaj gönderebilmesidir.

Gastrik Bypass Prosedürü

Gastrik baypas genel anestezi altında yapılır.

Operasyon 1-2 saat civarında sürmektedir.

İşlem sırasında mide küçük bir üst kısma ve daha büyük bir alt kısma bölünür; daha küçük olan üst kısım, yemeğin gideceği yer olan küçük mide kesesidir. Daha sonra cerrah, küçük mide poşunu ilk bölümünü atlayarak ince bağırsağa bağlayacaktır. Bu şekilde yiyecek midenizin daha büyük olan alt kısmını ve ince bağırsağınızın ilk bölümünü atlar; gıda alımı ve kalori emilimi önemli ölçüde azalacaktır.

Gastrik Bypass Sonrası İyileşme

Hastalar gözetim altında 3 gece hastanede kalırlar. İlk hafta boyunca, olası herhangi bir durumu derhal tespit etmek için yakından takip edileceksiniz.

Genellikle hastalar bir hafta içinde günlük hayatlarına dönebilecek kadar iyi hissederler; ancak ameliyat sonrası talimatlar çok dikkatli bir şekilde takip edilmelidir.

Profesyonel ve lisanslı beslenme uzmanımız tarafından oluşturulan bir aylık beslenme planı size sağlanacaktır. Tıbbi danışmanlarımız ilerlemenizi düzenli olarak kontrol edecek; metabolik durumunuzu değerlendirmek için düzenli kan testleri yapmanız istenecektir.

Gastrik Bypass Maliyeti

Bariatrik ameliyatlar Türkiye’de çok talep görüyor ve çok başarılı; mide baypas maliyeti, hastaların bireysel durumuna bağlı olarak değişir. Mono Obezite Cerrahisi, gastrik bypass yolculuğunu uluslararası hastalar için daha kolay ve konforlu hale getirmek için her şey dahil tedavi paketleri sunar. Ameliyat ve her şey dahil paket fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ana unsurlar

İşlem: Midenin boyutunun küçültülmesi ve küçük mide kesesinin ilk bölümü atlanarak bölünmüş ince bağırsağın alt kısmına bağlanması.
Süre: 1-2 saat
Hastanede Kalma: 3 gece
İyileşme Süresi: 3-4 haftaya kadar

Anestezi: Genel anestezi

Gastrik bypass, köklü bir kilo verme prosedürüdür. 30 yılı aşkın süredir güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır, hem mükemmel kilo kaybı sonuçları hem de önemli sağlık yararları sağlar. Aslında, kilolarıyla ilgili sağlık sorunları yaşayan kişiler için baypas genellikle mevcut en iyi prosedürdür.

Roux-en-Y Gastrik Bypass İzmir

Roux-en-Y (roo-en-wy) gastrik baypas olarak da adlandırılan gastrik baypas, mideden küçük bir kese oluşturmayı ve yeni oluşturulan keseyi doğrudan ince bağırsağa bağlamayı içeren bir kilo verme ameliyatı türüdür. Mide baypasından sonra, yutulan yiyecekler bu küçük mide kesesine ve daha sonra doğrudan ince bağırsağa girecek ve böylece midenizin çoğunu ve ince bağırsağınızın ilk bölümünü atlayacaktır.

Gastrik Bypass Fiyatı

Gastrik bypass fiyatları hakkında bilgi almanın en iyi yolu kliniğe başvurmaktır. Hastalar kliniğin iletişim adreslerine klinik web sitesinden erişebilirler. Telefonla arayabilirler. Ayrıca hastalar WhatsApp üzerinden mesaj gönderebilirler. Bu sayede klinik personeli hastaların tüm sorularına cevap verebilmektedir.

En Ucuz Şeker Ameliyatı

klinik personeli ile temasa geçildiğinde, hastalar operasyonlar için uygun fiyatları öğrenebilirler. Doktorlar hastayı tanıdıktan sonra hastalara farklı kilo verme yöntemleri de önerebilirler. Bu nedenle hastaların doktorlarına başvurmaları gerekmektedir.

Gastrik Bypass Doktorlarımız

Kliniğimizde gastrik bypass için uzman doktorlar ve ekipmanlar bulunur. Doktorlar azami özen ve güven içinde çalışırlar. Bu nedenle hastaların ameliyat konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Ameliyattan sonra doktorlar hastalarına bakmaya devam ediyor. Bu yüzden doktorlar her zaman hastalarına destek olurlar.

Ücretsiz Muayene

Yorumlar

Merhaba arkadaşlar sadece ameliyat olmayı düşünen veya yapacak herkese% 100 monokliniği tavsiye ettiğini söylemek istiyorum, çalışmaları harika, çok özenliler, bize çok iyi bakıyorlar ve en önemlisi bizi rüya sonuçlarıyla bırakıyorlar. Onu sevdim ve tekrar yapardım, teşekkürler mono.
Gastric sleeve patient advice
Gisela Carvalho
Şeker Ameliyatı Hasta Yorumu
"Tüp midem var!" Çok mutlu ve heyecanlıydım. Odaklandım ve dünyayı ele geçirmeye hazırdım. Ameliyat öncesi diyet yapmam ve önce biraz kilo vermem gerekiyordu, böylece ameliyatım daha sorunsuz geçsin ve böylece karaciğerimdeki yağ dokusu küçülürdü. Bunu yapmak için çok mutlu ve her zamankinden daha kararlıydım.
patient reviews gastric bypass
Sandra Tims
Hasta Yorumu Tüp mide
"Ameliyat olmak şimdiye kadar verdiğim en iyi karardı, şimdiye kadar 7 Taş kaybettim, hala hedefim için çalışıyorum ama güzel bir küçük kıza mumya olmak isteyebileceğim en büyük hediyeydi."
Gastric bypass patient reviews
David Summer
Kilo kaybı hastası
online free support

Sıkça Sorulan sorular

Gastric Bypass in Turkey

Gastrik baypas, ameliyat sonrası talimatlar yakından takip edildiği sürece kalıcı sonuçlar veren geri dönüşü olmayan bir ameliyattır. Hastalar, sonuçları korumak için işlemden sonra sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelidir.

Gastrik baypas çok etkili bir cerrahi işlemdir; kilo verme miktarı hastaya göre değişebilir ancak hastalar fazla kilolarının yaklaşık% 70-80’ini ilk yıl içinde kaybederler.

Hastalar ameliyat sonrası 3. veya 4. aydan itibaren birkaç ay sürebilen saç dökülmesi yaşayabilir; nedeni vitamin, çinko, demir ve biotin eksikliğidir. Bu durum, vücut ameliyatla birlikte büyük bir değişikliğe uğradığından çok doğaldır; saç dökülmesi kalıcı değildir ve vücudunuz değişime kendini adapte ettikten sonra saçlar normale döner.

Hastaların çoğu, ameliyattan bir hafta sonra normal rutinlerine dönecek ve çalışacak kadar iyi hissediyor.

Hastaların ve çocuklarının iyiliği için ameliyat sonrası bir yıl hamile kalmaları önerilmez.

Mono Obezite Cerrahisi, hastalara en etkili kilo verme ameliyatı sonuçlarını, konforlu tedavi yolculuklarını ve Türkiye’deki en uygun gastrik bypass maliyetini sunar; Ayrıntılı bir çevrimiçi konsültasyonda daha fazla bilgi almak için iletişime geçin.

Copyright © 2021 Mono Obesity Clinic. All rights reserved.. All rights reserved.