Adım Adım Kilo Verme Ameliyatı

Türkiye’de zayıflama ameliyatı, uluslararası hastalara en etkili ve uygun tedavi yolculuklarını sağlar; İyi ve sağlıklı sonuçlar elde etmek için eşit derecede önemli olan bazı temel adımlar kilo verme ameliyatı yolculuğu vardır.

1. Danışma
2. Çalıştırma Öncesi Adım
3. Prosedür
4. Operasyon Sonrası ve Sonrası Bakım
5. Uzun Vadeli Kontroller

Konaklama, VIP transferleri, tüm tıbbi ücretler, kişisel asistan, ameliyat öncesi testler ve kontroller dahil Tedavi Paketleri.

Obesity clinic in turkey
gastric sleeve prices uk
gastric botox, london
 1. Danışma

  Kaliteli bir zayıflama ameliyatı, iyi bir konsültasyon seansı ile başlar.

  Her cerrahi işlemde olduğu gibi işlemin iyi planlanması büyük önem taşır. Türkiye’de kilo verme ameliyatı yolculuğunun ilk adımı genellikle çevrimiçi konsültasyondur.

  Çevrimiçi konsültasyonlar, uluslararası hastalara uygun bir kilo verme ameliyatı deneyimine başlama şansı verir; Bu ilk konsültasyonda hastalar kilo verme kliniği, obezite cerrahı ve ülke hakkında bilgi sahibi olur. Hastaların bireysel tıbbi durumlarının iyi bir ilk değerlendirmesi için çevrimiçi konsültasyonlar da önemlidir. Bu konsültasyonlarda hastaların tıbbi geçmişlerini, mevcut tıbbi durumlarını, kronik hastalıklarını, obezite ile ilgili hastalıklarını, önceki ameliyatlarını ve kilo verme ameliyatından beklentilerini paylaşmaları beklenmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda obezite cerrahı, hastaların bireysel durumunu değerlendirir, ameliyatın uygunluğuna karar verir ve en iyi sonuçları elde etmek için kişiye özel bir tedavi planı oluşturur.

  Çevrimiçi istişareler, sürekli iletişim ve açık sözlülük gerektirir; kilo verme ameliyatının temelini oluştururlar ve geri kalan adımlar için çok önemlidirler. Hastalar Türkiye’ye geldikten sonra her detayı tekrar kontrol etmek ve gerekli tetkik ve kan tahlillerinin yapılması için yüz yüze görüşme yapıyorlar.

  Operasyon Öncesi Adım

  Detaylı ve kişiye özel bir tedavi planı oluşturulduktan sonra bir sonraki adım ameliyata hazırlanmaktır. Hastalar kilo verme ameliyatı olmaya karar verdiğinde, ameliyata tam olarak hazır olmak için belirli fiziksel ve zihinsel yönlere dikkat etmeleri gerekir.

  Kilo verme ameliyatlarının ameliyat öncesi süreci ile ilgili en önemli şeylerden biri sigara içmektir; sigara, kilo verme ameliyatının prosedürü ve iyileşme süresi üzerinde çok önemli bir etkiye sahiptir. Hastalar, en sağlıklı ve en çok istenen sonuçları elde etmek için kilo verme ameliyatından önce en az 4 hafta veya mümkünse çok daha erken bir zamanda sigarayı bırakmalıdır.

  Kilo verme ameliyatlarının ameliyat öncesi dönemiyle ilgili bir diğer önemli faktör de ameliyatla birlikte gelecek yaşam tarzının değiştiğinin kabul edilmesidir. Kilo verme ameliyatlarının muhteşem sonuçları hastalar için yeni olabilir. Değişikliklere hızlı ve etkili bir şekilde uyum sağlamak için hastalar, cerrahlarına ve tıbbi danışmanlarına herhangi bir şey sormakta tereddüt etmemelidir. Ne bekleyeceğinize aşina olmak, tüm prosedürü çok daha kolay hale getirir.

  Cerrahınız kilo verme ameliyatı öncesinde dikkat etmeniz gereken her şey hakkında sizi bilgilendirecektir; Operasyon öncesi talimatlara titizlikle uyulduğunda sonuçlara büyük katkı sağlar ve rahat bir iyileşme sağlar.

  Prosedür

  Uluslararası hastalar Türkiye’ye geldiğinde işlem öncesi tüm kan testleri ve gerekli tetkikler yapılır.

  Kilo verme ameliyatı işlemleri anestezi altında yapılır; Hastalar işlem sırasında herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissetmezler. Kilo verme ameliyatlarında kullanılan tıbbi teknikler ve teknolojiler çok ileri düzeydedir ve hastaların güvenliği ve istenen sonuçları için çok iyi hizmet vermektedir.

  Operasyon Sonrası ve Bakım Sonrası

  Hastalar prosedürleri için hastanede gözetim altında kalırlar; daha sonra kendilerine uygun ilaçlar ve gerekli ameliyat sonrası talimatlar verilir. Konforlu ortamlarında dinlenirken uzman ve çok dilli tıp ekibi ve cerrahları tarafından düzenli olarak kontrol edilirler.

  Mono Obezite Cerrahisi tarafından uluslararası hastaların konforu için en kaliteli hizmet ve imkanlarla; İyileşme döneminin bu ilk günleri, dönemin geri kalanı için önemlidir ve hastalar kendilerini rahat hissetmelidir.

  Kendi ülkelerine dönmeden önce, uluslararası hastalara gerekli tüm ilaçlar, beslenme planları ve iyileşme döneminin geri kalan kısmı için talimatlar sağlanır.

  Uzun Vadeli Kontroller

  Kilo verme ameliyatının iyileşme süresi çok rahat geçmesine rağmen hastaların ameliyatlarının nihai sonuçlarına ulaşması için biraz zamana ihtiyacı vardır. Bu süre zarfında, hastaların bu süreci sorunsuz geçmesi için online kontroller çok faydalıdır. Mono Obezite Cerrahisi tıp danışmanları, nihai sonuçlarına ulaşana kadar kendi ülkelerine döndükten sonra hastaların ilerlemesini ve refahını düzenli olarak kontrol edeceklerdir.

  Kilo verme ameliyatının her adımı, en sağlıklı ve en çok istenen sonuçlara ulaşmak için çok önemlidir. Mono Obezite Cerrahisi, kilo verme ameliyatı yolculuğunun hiçbir aşamasında hastasını yalnız bırakmaz.

Ücretsiz Muayene

Reviews

Merhaba arkadaşlar sadece ameliyat olmayı düşünen veya yapacak herkese% 100 monokliniği tavsiye ettiğini söylemek istiyorum, işleri harika, çok özenliler, bize çok iyi bakıyorlar ve en önemlisi bizi rüya sonuçlarıyla bırakıyorlar. Onu sevdim ve tekrar yapardım, teşekkürler mono.
Gastric sleeve patient advice
Gisela Carvalho
Hasta Yorumu
"Tüp midem var!" Çok mutlu ve heyecanlıydım. Odaklandım ve dünyayı ele geçirmeye hazırdım. Ameliyat öncesi diyet yapmam ve önce biraz kilo vermem gerekiyordu, böylece ameliyatım daha sorunsuz geçsin ve böylece karaciğerimdeki yağ dokusu küçülürdü. Bunu yapmak için çok mutlu ve her zamankinden daha kararlıydım.
patient reviews gastric bypass
Sandra Tims
Mide Küçültme Hastası
"Ameliyat olmak şimdiye kadar verdiğim en iyi karardı, şimdiye kadar 7 Taş kaybettim, hala hedefim için çalışıyorum ama güzel bir küçük kıza mumya olmak isteyebileceğim en büyük hediyeydi."
Gastric bypass patient reviews
David Summer
Kilo kaybı hastası
online free support

Sıkça Sorulan Sorular

Gastric Bypass in Turkey

Gastrik baypas çok etkili bir cerrahi işlemdir; kilo verme miktarı hastaya göre değişebilir ancak hastalar fazla kilolarının yaklaşık% 70-80’ini ilk yıl içinde kaybederler.

Gastrik baypas çok etkili bir cerrahi işlemdir; kilo verme miktarı hastaya göre değişebilir ancak hastalar fazla kilolarının yaklaşık% 70-80’ini ilk yıl içinde kaybederler.

Hastalar ameliyat sonrası 3. veya 4. aydan itibaren birkaç ay sürebilen saç dökülmesi yaşayabilir; nedeni vitamin, çinko, demir ve biotin eksikliğidir. Bu durum, vücut ameliyatla birlikte büyük bir değişikliğe uğradığından çok doğaldır; saç dökülmesi kalıcı değildir ve vücudunuz değişime kendini adapte ettikten sonra saçlar normale döner.

Hastaların çoğu, ameliyattan bir hafta sonra normal rutinlerine dönecek ve çalışacak kadar iyi hissediyor.

Hastaların ve çocuklarının iyiliği için ameliyat sonrası bir yıl hamile kalmaları önerilmez.

Mono Obezite Cerrahisi, hastalara en etkili kilo verme ameliyatı sonuçlarını, konforlu tedavi yolculuklarını ve Türkiye’deki en uygun gastrik bypass maliyetini sunar; Ayrıntılı bir çevrimiçi konsültasyonda daha fazla bilgi almak için iletişime geçin.

Copyright © 2021 Mono Obesity Clinic. All rights reserved.. All rights reserved.